جا اسکاجی فلزی روشیری Stainless Steel

توضیحات
جا اسکاجی فلزی روشیری Stainless Steel
طراحی تو خالی، آسان برای تخلیه
برای نگه داشتن، اسکاج، صابون، شامپو و…
این محصول با روکش ضدزنگ پوشانده شده است

خیلی از خانم ها با مشکل نداشتن جای مناسب برای اسکاچ ها و سیم های ظرفشویی خود درگیر هستند یا اینکه برای شامپو، صابون و وسایل حمام خود جا کم می آورند. اگر شما هم با این مشکلات دسته و پنجه نرم می کنید ما به شما خرید جا اسکاجی فلزی روشیری Stainless Steel را پیشنهاد می کنیم.

شما با خرید و استفاده از این استند جا اسکاچی از این به بعد می توانید اسکاچ، سیم ظرفشویی، لیف در حمام، شامپو، مایع ظرفشویی، پارچه، حوله و … را داخل این استند قرار بدهید و از استفاده از آن لذت ببرید.

بهترین روش انتخاب مناسب ترین وسایل می باشد. همیشه برای اسکاچ ها و سیم های ظرفشویی جای مناسب پیدانمیکنید یا اگر برای شامپو و وسایل حمام ، جا کم می آورید ، ایده آل ترین گزینه استفاده از استند وسایل می باشد.جا اسکاجی فلزی روشیری stainless steel یکی از جدیدترین جا اسکاچی های عرضه شده در بازار می باشد. این جا اسکاچی از جنس فلز بسیار مقاوم طراحی و تولید شده است و روکش ضد زنگ دارد. پس به هیچ وجه نگران زنگ زدن آن نباشید.طریقه نصب این جا اسکاچی بسیار آسان است و هیچ نیازی به سوراخ کاری دیوار و کاشی نیست. شما می توانید این جا اسکاچی را به راحتی به شیرآلات متصل کنید و با پیچی که کنار این جا اسکاچی تعبیه شده است آن را محکم کنید.
ویژگی های جا اسکاجی فلزی روشیری Stainless Steel :
– مناسب : اسکاچ، مایع ظرفشویی، سیم ظرفشویی، لیف ، شامپو و…
– طراحی تخلیه سریع آب(جلوگیری از رشد باکتری، بهداشتی و سالم)
– مناسب : لوله های شیر با ضخامت بین 20 تا 25 میلی متر
– ابعاد : طول 17 سانتی متر و عرض 10 سانتی متر
– نصب آسان بدون نیاز به مته، میخ، پیچ یا چسب
– صرفه جویی در فضا و لوازم جانبی
– 100% کاملا با کیفیت بالا
– جنس فلز و ABS

برچسب‌ها:, , , , , ,