فندک چراغ قوه دار الکتریکی (شارژی) مدل CN1

توضیحات
فندک چراغ قوه دار الکتریکی (شارژی)
نوع احتراق و سوخت الکتریکی (شارژی)
مدت زمان شارژ شدن: کمتر از 2 ساعت
مناسب برای کمپینگ ، استفاده روزمره

فندک چراغ قوه دار الکتریکی (شارژی) دارای خصوصیاتی است که این محصول را به عنوان یک ابزار کارآمد در آورده است.چراغ قوه آن با فشار دادن دکمه مخصوص روشن می شود و دارای یک المنت حرارتی است که با باز کردن در بالای فندک پدیدار شده و با نگهداشتن دکمه می تواند سیگار شما و هر چیزی که به المنت نزدیک کنید را روشن نماید. این محصول دارای یک پورت usb است که با اتصال به کامپیوتر،شارژر، پاور بانک و … شارژ می شود.شارژ کامل آن حدود دو ساعت طول می کشد.

یک محصول کوچک و جمع و جور است که به راحتی در جیب جا می‌شود میتوانید به کلید ها و گوشه کوله و … وصل کنید و همراه خود داشته باشید.این مدل فندک بدون شعله است و نیازی به سوخت (گاز) ندارد. به همین خاطر استفاده از آن بسیار راحت است و کاربرد بیشتری نسبت به فندک معمولی دارد.در مقایسه با کبریت و فندکهای گازی و بنزینی توانایی بالاتری در روشن کردن دارد و در هنگام وزش باد نیز قابل استفاده است و خاموش نمی‌شود.

فندک الکتریکی (شارژی) چراغ قوه دار هدیه ای ارزنده و زیبا برای افرادی که دنبال محصولات لاکچری هستند. شما با خرید این محصول جذاب نه تنها صاحب یک فندک کاربردی خواهید شد بلکه یک چراغ قوه کوچک جیبی را نیز از آن خود خواهید کرد!
ویژگی های فندک چراغ قوه دار الکتریکی (شارژی):
– قابل شارژ با آداپتور، پنل های خورشیدی، پاور بانک، لپ تاپ و …
– دارای چراغ قوه (COB) بسیار قوی چند حالته
– نوع احتراق و سوخت الکتریکی (شارژی)
– مدت زمان شارژ شدن: کمتر از 2 ساعت
– مناسب برای کمپینگ ، استفاده روزمره
– جنس بدنه از استیل و ABS
– پورت شارژ USB تایپ سی
– استارت دکمه ای ساده
– ظریف، زیبا و بادوام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , ,