مینی جارو برقی فندکی خودرو

توضیحات
مینی جارو برقی فندکی خودرو
امکان تمیزی و نظافت تمام نقاط کور در داخل خودرو و…
دارای سری فندکی برای اتصال به فندکی خودرو
دارای 2 عدد سری مخصوص با کارایی متفاوت

مینی جارو برقی فندکی خودرو ابزاری بسیار کاربردی برای تمیز کردن فضاهایی که دسترسی به جارو برقی ممکن نیست ، با استفاده از این جارو می توانید به راحتی کثیفی داخل خودرو خود را تمیز کنید ،حتی بین صندلی ها که دسترسی سخت هست با استفاده از سری باریکی که به همراه دارد به آسانی تمیز می شود.این جارو فقط با شارژر فندکی خودرو روشن میشود و داخل خودرو قابل استفاده میباشد.

مینی جارو برقی فندکی خودرو دارای دو سری می باشد ، یک سری باریک و بلند برای تمیز کردن فضاهای دور از دسترس و تنگ و یک سری برای تمیز کردن قسمت هایی که منافذ ریز دارند و حالت بدون سری مناسب جمع کردن زباله های درشت تر می باشد یکی از قابلیت های بسیار خوب این محصول این است که جارو ها دو کاره می باشند یعنی هم حالت مکندگی را دارد هم حالت دمنده که می می توانید به راحتی استفاده نمایید.

جارو فندکی تنفگی خودرو مدل Vacuum Cleaner محصولی جدید و کارامد برای اشخاصی که تمیزی را میپسندند و از خرده آشغال ها فراری هستند. در خودرو یا میز کار شما همیشه مواجهه با آشغال های زیر یک درد سر است و جارو تنفگی خودرو مدل Vacuum Cleaner این مشکل را حل کرده. این محصول دو عدد سری مخصوص دارد که به کمک آنها میتوانید گوشه ها و درزهای باریک را که محل تجمع آشغال ها هستند را به راحتی تمیز کنید.
ویژگی های مینی جارو برقی فندکی خودرو :
– امکان تمیزی و نظافت تمام نقاط کور در داخل خودرو و…
– دارای سری فندکی برای اتصال به فندکی خودرو
– دارای 2 عدد سری مخصوص با کارایی متفاوت
– طراحی سبک و کم حجم وقابلیت حمل آسان
– طول کابل شارژر 180 cm
– دارای مکش بسیار قوی

برچسب‌ها:, , , ,