همبرگر زن استافز – Stufz

توضیحات
همبرگر زن استافز – Stufz
از همبرگرهای تکراری خسته شده اید؟!
فرصت تهیه یک همبرگر لذیذ را از دست ندهید!
همین امروز امتحان کنید.
فوق العاده آسان و سریع …
شما با استفاده از این محصول طعم دیگری از همبرگر را می توانید بچشید چرا که این وسیله این امکان را در اختیار شما می گذارد که در بین گوشت همبرگر از مواد دیگر طعم دهنده و لذیذ کننده غذا استفاده کنید.

همبرگر زن Stufz یک دستگاه ساده می باشد که با قرار دادن گوشت چرخ کرده در داخلش آن را گود می کند و سپس می توانید هر مواد خوراکی که فکر می کنید به ذائقه شما، برگرتان رو خوشمزه تر می کند داخل آن بریزید. سپس با قرار دادن تکه رویی، همبرگر زن استافز بسته می شود تا مواد داخل آن به بیرون نریزد. هم اکنون برگر شکم پر یا در اصل همان Stuffed Burger آمریکایی شما آماده است.
حال همه چیز برای درست کردن یک همبرگر خوشمزه حاضر است فقط کافی است همبرگر شکم پر خود را از داخل همبرگر ساز Stufz در آورده و آن را در ماهی تابه سرخ کرده و سپس آن را نوش جان کنید.
همبرگر زن Stufz محصولی است که به راحتی قابل حمل می باشد
و حتی شما می توانید در مسافرت ها و پیکنیک های خود ازآن استفاده کنید.
فرصت تهیه یک همبرگر لذیذ را از دست ندهید.
همین امروز امتحان کنید …
روش کار همبرگر زن استافز:

روش کار به این شکل می باشد که ما در ابتدا در بین دو بخش همبرگرزن مقدار گوشت مورد نظر خود را قرار می دهیم و بعد درب را گذاشته و گوشت را تحت فشار قرار می دهیم. در مرحله بعد مواد داخل همبرگر را به مقدار لازم بر روی گوشت گذاشته و در سمت دیگر محصول هم مقدار گوشت دیگری قرار می دهیم و در انتها هر دو را بر روی هم فشرده. همبرگر شکم پر شما آماده می باشد، هم اکنون می توانید آن را سرخ کرده و نوش جان کنید.
ویژگی های همبرگر زن استافز:
– درست کردن همبرگر شکم پر
– استفاده راحت و آسان در سه مرحله: 1- شکل دادن 2- پرکردن 3- بستن
– درست کردن انواع همبرگر برای تمامی سلیقه ها ( قارچ ، پنیر ، ژامبون ، مرغ و ….)
– قابل شستشو و قابل حمل

برچسب‌ها:, , ,